Укрелектроапарат
Адреса: Україна,
м. Хмельницький,
вул. В. Чорновола, 120
Відділ замовлень та продажу: +38(0382) 788-454
+38(0382) 788-425
+38(0382) 788-411

Про компанію

Головна / Про компанію

Більше 60 років успішно веде свій бізнес на ринку машинобудування Хмельницьке Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрелектроапарат», будучи одним з провідних підприємств трансформаторобудування України, країн СНД, а на Поділлі - лідером серед промислових підприємств, обличчям і візитною карткою регіонального електротехнічного машинобудування.

За роки роботи підприємства співробітниками накопичений величезний досвід конструювання і виробництва трансформаторного обладнання, що в поєднанні з потужною сучасної виробничої та науково - конструкторської базою дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності, задовольняючи всім вимогам замовника.

На підприємстві постійно нарощуються обсяги виробництва, поліпшуються технічні характеристики і конструкція виробів, що випускаються, розширюється номенклатура. Організований повний технологічний цикл з виробництва електротехнічної продукції - від металооброботкі, виготовлення металоконструкцій до готових до реалізації трансформаторів і комплектних трансформаторних підстанцій потужністю від 10 до 4000 кВА, трансформаторів сухих з ізоляцією «Номекс», реакторів для електровозів і електропоїздів, спеціальних трансформаторів малої потужності, камер збірних і щитів одностороннього обслуговування, газорегуляторних пунктів блочної та шафової конструкції.

ТОВ «Укрелектроапарат» співпрацює з провідними електротехнічними підприємствами світу і це дозволяє виробляти на підприємстві сухі трансформатори модифікації «Геофоль», які комплектуються обмотками, виготовленими фірмою «Сіменс». Виробництво і реалізація гами сухих трансформаторів потужністю від 25 до 2500 кВА на клас напруги до 20 кВ з низьким рівнем шуму, абсолютною безпекою експлуатації, високою надійністю і екологічною чистотою дозволяє їх застосовувати безпосередньо в культурних і громадських установах, спортивних спорудах, житлових будинках і ділових центрах .

Сучасна виробнича база, унікальні технології, високий технічний рівень організації виробництва дають можливість освоювати нові види продукції, такі як: комплектні трансформаторні підстанції в бетонній оболонці потужністю від 100 до 1250 кВА, комплектні трансформаторні підстанції в блочно-модульному будівлі потужністю від 630 до 2500 кВА, удосконалювати виробництво трансформаторів, розширюючи їх номенклатуру та сфери використання.

Якість і надійність вироблених на ТОВ «Укрелектроапарат» трансформаторів і трансформаторних підстанцій повною мірою оцінили споживачі. На підприємстві введена система забезпечення якості ISO-9001: 2008, яка дає можливість створити базу для підвищення довіри до підприємства з боку споживачів, підтримувати на належному рівні якість продукції, що виготовляється. За період існування продукція заводу поставлялася в 32 країни світу. Серед них: В'єтнам, Монголія, Куба, Ірландія, Фінляндія, Німеччина та багато інших.

На сьогоднішній день публічне акціонерне товариство з успіхом продовжує освоювати нові ринки Близького Сходу та Африки, виконуються замовлення для Нігерії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Іраку, Єгипту.

Грамотно розроблена стратегія подальшого розвитку ТОВ «Укрелектроапарат», вміле управління колективом, процесами, предоопределяют постійне поліпшення фінансового сотояния підприємства. 85% коштів, авансованих у діяльність підприємства - власні кошти, що свідчить про високий рівень фінансової стабільності підприємства, незалежності від зовнішніх економічних чинників, збільшує можливості інтенсивного розвитку виробництва, посилює соціальний захист працівників, і дозволяє ТОВ «Укрелектроапарат» з оптимізмом дивитися в майбутнє .

На сьогоднішній день в місті Хмельницькому ТОВ "Укрелектроапарат" не має жодних філій і дочірніх підприємств, які виготовляють силові трансформатори, комплектні трансформаторні підстанції та іншу електричну апаратуру.