Укрелектроапарат
Адреса: Україна,
м. Хмельницький,
вул. В. Чорновола, 120
Відділ замовлень та продажу: +38(0382) 788-454
+38(0382) 788-425

Новини

Головна / Новини
Фото
23.12.2020 10:40
Фінансова звітність за 2019 рік
Фото
11.11.2020 13:56
На час карантину! За день до відвантаження обов'язково передати на електронну пошту service.uea@gmail.com лист доручення на водія, технічний паспорт на автомобіль, посвідчення водія. Водій повинен бути в захисній масці та рукавичках. Відвантаження відбувається в понеділок, вівторок, середу. Тел. (0382) 788-419 Для відправки документів - Нова пошта, відділення №13.
Фото
23.04.2020 13:40
Українська промисловість готова до випуску сучасних вітчизняних електропоїздів та електровозів. Це дозволить підтримати, розвивати та нарощувати промислове виробництво в усіх регіонах України, створювати кращі можливості для поповнення бюджетів усіх рівнів. Україна повинна давати роботу своїм підприємствам, а не забезпечувати замовленнями інші країни. Кожний репост у "Facebook" чи просто підтримка ініціативи зможе не тільки зберегти, але створити робочі місця в Україні. Сьогодні в умовах світової економічної кризи та пандемії українська промисловість як ніколи потребує підтримки держави.
Фото
23.04.2020 09:20
В умовах пандемії коронавірусу та масштабної світової економічної кризи, наслідки якої можуть бути сильнішими за кризу 2008 року (навіть, жорсткішими за часів Великої депресії 30-х років), більшість країн світу неминуче підуть по шляху закриття своїх економік та їх підтримки, в т.ч. шляхом прямого фінансування окремих галузей та заміщення імпорту. Зрозуміло, Україна сьогодні має досить обмежені ресурси для прямого стимулювання економіки. В результаті прийнятих 13 квітня Верховною Радою змін до Державного бюджету-2020, граничний дефіцит бюджету було збільшено з 96,3 млрд. грн. до 298,4 млрд. грн. Між тим, зростаюча залежність України від імпорту продукції з високою доданою вартістю (в т.ч. тієї, що може бути вироблена в нашій країні) набуває загрозливих масштабів. Подальший її наплив при незахищеному внутрішньому ринку, безповоротно знищить промислові підприємства, навіть - цілі галузі України та заблокує створення нових. Не слід також забувати, що через введення карантину в світі, до України вже повернулось понад 650 тис. заробітчан, яких необхідно в найближчі місяці забезпечити роботою або віднайти кошти для виплат по безробіттю. В даних умовах першочерговим та чи не найдієвішим інструментом може стати залучення на пріоритетній основі місцевих ресурсів при здійсненні публічних закупівель (а це бюджет у розмірі близько 640 млрд грн.) та надання замовлень українським або іноземним підприємствам, що мають значну локалізацію виробництва в Україні. Застосування вимог з локалізації – давня і досить успішна практика багатьох країн світу різних за рівнем розвитку, в т.ч. США (Buy America Act), Індія (Make in India), Китай, Канада, Норвегія, Бангладеш та країни СНД. Для України дане питання сьогодні набуває вирішальної фази, адже найближчим часом АТ «Укрзалізниця» планує оголосити проведення закупівлі 205 вантажних електровозів.
Фото
21.02.2019 13:35
Лазерна порізка листового металу, товщиною до 20 мм. Плазмена порізка листового металу, товщиною до 16 мм. Гідроабразивна порізка будь яких металів та інших матеріалів, товщиною до 100 мм. Порізка та виготовлення деталей із оцинкованої листової сталі, товщиною від 0,8 мм. до 2,0 мм. Виготовлення зварювальних металоконструкцій різного призначення, будь-якої складності. Фарбування деталей різних конфігурацій, високостійкими порошковими фарбами для різних кліматичних умов експлуатації. Обробка складних корпусних деталей на 5-осьовому станку «AVIAX-5». Середній та поточний ремонт токарних та фрезерних верстатів. Виготовлення магнітів, дроселів та інших електротехнічних виробів.