Укрелектроапарат
Адреса: Україна,
м. Хмельницький,
вул. В. Чорновола, 120
Відділ замовлень та продажу: +38 (067) 381-68-06
+38 (0382) 78-84-54
+38 (0382) 78-84-25

Про компанію

Головна / Про компанію

Більше 60 років успішно веде свій бізнес на ринку машинобудування Хмельницьке Товариство з обмеженою відповідальністю - «Укрелектроапарат», будучи одним з провідних підприємств трансформаторобудування України, країн СНД, а на Поділлі - лідером серед промислових підприємств, обличчям і візитною карткою регіонального електротехнічного машинобудування.

За роки роботи підприємства співробітниками накопичений величезний досвід конструювання і виробництва трансформаторного обладнання, що в поєднанні з потужною, сучасною, виробничою та науково-конструкторською базою, дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності, задовольняючи всі вимоги замовника.

На підприємстві постійно зростають обсяги виробництва, поліпшуються технічні характеристики і конструкція виробів, що випускаються, а також розширюється номенклатура. Організований повний технологічний цикл з виробництва електротехнічної продукції - від металообробки, виготовлення металоконструкцій до готових до реалізації трансформаторів і комплектних трансформаторних підстанцій потужністю від 10 до 4000 кВА, трансформаторів сухих з ізоляцією «Номекс», реакторів для електровозів і електропоїздів, спеціальних трансформаторів малої потужності, камер збірних і щитів одностороннього обслуговування, газорегуляторних пунктів блочної та шафової конструкції.

ТОВ «Укрелектроапарат» співпрацює з провідними електротехнічними підприємствами світу і це дозволяє виробляти на підприємстві сухі трансформатори модифікації «Геофоль», які комплектуються обмотками, виготовленими фірмою «Сіменс». Виробництво і реалізація гами сухих трансформаторів потужністю від 25 до 2500 кВА на клас напруги до 20 кВ з низьким рівнем шуму, абсолютною безпекою експлуатації, високою надійністю і екологічною чистотою, дозволяє їх застосовувати безпосередньо в культурних і громадських установах, спортивних спорудах, житлових будинках і ділових центрах .

Сучасна виробнича база, унікальні технології, високий технічний рівень організації виробництва дають можливість освоювати нові види продукції, такі як: комплектні трансформаторні підстанції в бетонній оболонці потужністю від 100 до 1250 кВА, комплектні трансформаторні підстанції в блочно-модульній будівлі потужністю від 630 до 2500 кВА, вдосконалювати виробництво трансформаторів, розширюючи їх номенклатуру та сфери використання.

Якість і надійність вироблених ТОВ «Укрелектроапарат» трансформаторів і трансформаторних підстанцій повною мірою оцінили споживачі. На підприємстві запроваджена система забезпечення якості ISO-9001: 2008, яка дає можливість створити базу для підвищення довіри до підприємства з боку споживачів, підтримувати на належному рівні якість продукції, що виготовляється. За період свого існування, продукція заводу поставлялася в 32 країни світу. Серед них: В'єтнам, Монголія, Ірландія, Фінляндія, Німеччина та багато інших.

На сьогоднішній день ТОВ «Укрелектроапарат» з успіхом продовжує освоювати нові ринки Близького Сходу та Африки.

Грамотно розроблена стратегія подальшого розвитку ТОВ «Укрелектроапарат», вміле управління колективом, процесами виробництва, забезпечують постійне поліпшення фінансового стану підприємства. 85% коштів, авансованих у діяльність підприємства - власні кошти, що свідчить про високий рівень фінансової стабільності підприємства, незалежність від зовнішніх економічних чинників, збільшення можливості інтенсивного розвитку виробництва, посилення соціального захисту працівників. Стабільність роботи ТОВ «Укрелектроапарат» дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє .

На сьогоднішній день в місті Хмельницькому ТОВ "Укрелектроапарат" не має жодних філій і дочірніх підприємств, які виготовляють силові трансформатори, комплектні трансформаторні підстанції та іншу електричну апаратуру.