з 1957 року на ринку

Про компанію

Понад 60 років успішно веде свій бізнес на ринку машинобудування Хмельницьке Товариство з обмеженою відповідальністю – «Укрелектроапарат», залишаємося одним з провідних підприємств трансформаторобудування України, країн СНД, а на Поділлі – лідером серед промислових підприємств, обличчям і візитною карткою регіонального електротехнічного машинобудування.

За роки роботи підприємства співробітниками накопичений величезний досвід конструювання і виробництва трансформаторного обладнання, що в поєднанні з потужною, сучасною, виробничою та науково-конструкторською базою, дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності, задовольняючи всі вимоги замовника.

На підприємстві постійно зростають обсяги виробництва, поліпшуються технічні характеристики і конструкція виробів, що випускаються, а також розширюється номенклатура. Організований повний технологічний цикл з виробництва електротехнічної продукції – від металообробки, виготовлення металоконструкцій до готових до реалізації трансформаторів і комплектних трансформаторних підстанцій потужністю від 10 до 4000 кВА, трансформаторів сухих з ізоляцією «Номекс», реакторів для електровозів і електропоїздів, спеціальних трансформаторів малої потужності, камер збірних і щитів одностороннього обслуговування, газорегуляторних пунктів блочної та шафової конструкції.

ТОВ «Укрелектроапарат» співпрацює з провідними електротехнічними підприємствами світу і це дозволяє виробляти на підприємстві сухі трансформатори модифікації «Геофоль», які комплектуються обмотками, виготовленими фірмою «Сіменс». Виробництво і реалізація гами сухих трансформаторів потужністю від 25 до 2500 кВА на клас напруги до 20 кВ з низьким рівнем шуму, абсолютною безпекою експлуатації, високою надійністю і екологічною чистотою, дозволяє їх застосовувати безпосередньо в культурних і громадських установах, спортивних спорудах, житлових будинках і ділових центрах.

Сучасна виробнича база, унікальні технології, високий технічний рівень організації виробництва дають можливість освоювати нові види продукції, такі як: комплектні трансформаторні підстанції в бетонній оболонці потужністю від 100 до 1250 кВА, комплектні трансформаторні підстанції в блочно-модульній будівлі потужністю від 630 до 2500 кВА, вдосконалювати виробництво трансформаторів, розширюючи їх номенклатуру та сфери використання.

Якість і надійність вироблених ТОВ «Укрелектроапарат» трансформаторів і трансформаторних підстанцій повною мірою оцінили споживачі. На підприємстві запроваджена система забезпечення якості ISO-9001: 2008, яка дає можливість створити базу для підвищення довіри до підприємства з боку споживачів, підтримувати на належному рівні якість продукції, що виготовляється. За період свого існування, продукція заводу поставлялася в 32 країни світу. Серед них: В’єтнам, Монголія, Ірландія, Фінляндія, Німеччина та багато інших.

На сьогодні ТОВ «Укрелектроапарат» з успіхом продовжує освоювати нові ринки Близького Сходу та Африки.

Грамотно розроблена стратегія подальшого розвитку ТОВ «Укрелектроапарат», вміле управління колективом, процесами виробництва, забезпечують постійне поліпшення фінансового стану підприємства. 85% коштів, авансованих у діяльність підприємства – власні кошти, що свідчить про високий рівень фінансової стабільності підприємства, незалежність від зовнішніх економічних чинників, збільшення можливості інтенсивного розвитку виробництва, посилення соціального захисту працівників. Стабільність роботи ТОВ «Укрелектроапарат» дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє .

Сьогодні в місті Хмельницькому ТОВ “Укрелектроапарат” не має жодних філій і дочірніх підприємств, які виготовляють силові трансформатори, комплектні трансформаторні підстанції та іншу електричну апаратуру.

Напрямки Роботи

1
Виробництво трансформаторів

Трансформатор - статистичний прилад, який сприяє передачі енергії змінного струму від одного контуру до іншого завдяки електромагнітній взаємодії.

2
Виробництво підстанцій

Частина системи передачі та розподілу електричної енергії, у якій відбувається підвищення чи зниження значення електричної напруги з використанням трансформаторів.

3
Виробництво щитового обладнання

Щитові призначені також для захисту електрообладнання від зовнішніх факторів

4
Трансформатори Екодизайн

Транформатори для поновлюваних видів енергії

Наша Команда

Масловський Сергій Борисович

Голова правління

Суботін Андрій Васильович

Комерційний директор

Якубовський Віктор Борисович

Технічний директор

Наші переваги

Надійне обладнання

Потужне виробництво

Сучасна науково-технічна база

Досвідчена команда

Наші переваги

Наші сертифікати / документи

Географія поставок

image/svg+xml